Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051

Про нас

Працюємо на ринку України з 2008 року і протягом цього часу активно вивчаємо ринок сфери краси для надання високоякісних послуг з продажу професійної косметики для використання в кабінетах, а також косметики і космецевтики для домашнього використання.

Ми - Імпортери, а також, ексклюзивні представники на території України:

            - TM MILA (Франція) - це професійна кремова косметика на основі водорослевих мікроелементів і порошкові маски, в тому числі альгінатні, гіпсові і маски для тіла. Альгінатні маски з червоних і бурих водоростей, збагачені активними природними компонентами екстрактів рослин в поєднанні з водою утворюють кремоподібну або гелеподібну маску для нанесення, як правило, на обличчя, шию, декольте та при потребі тіло. У міру висихання вона знімається одним пластом (панчохою). Альгінатна маска цікава у використанні для домашнього догляду і дуже ефективна доглядова процедура в кабінет косметолога.

            -ТМ INSPIRA:COSMETICS (Німеччина) - професійна косметика та космецевтика VIP сегменту, для використання в кабінеті косметолога та в домашніх умовах.

Skin Accents

 •  Ampouless - cироватки в ампулах 2 мл - високоефективні ампульні концентрати без консервантів в широкому асортименті для використання під апаратні методики, альгінатние маски і самостійно - замість крему.  Завдяки спеціальному асептичного процесу виробництва (абсолютно стерильне наповнення, повністю виключає контакт з киснем) ампули містять мінімальну кількість консервантів. У той же час вони насичені концентрованими активними речовинами, в тому числі вітамінами, які вкрай чутливі до кисню. Ампули є прекрасним доповненням до основного догляду, вони підсилюють і пролонгують ефект від процедури. Для оптимальних результатів застосовуйте концентрати курсом в 2-4 тижні.
 • Serum  -   сироватки-емульсії 30мл - концентрати з гіалуроновою кислотою, екстрактами рослинними і возрастние- з пептидами, для використання під крем, замість крему і під альгінатние маски.
 • Magic Cpheres  - сироватки-кульки 30мл та 50мл - ефектні і ефективні концентрати з перловим екстрактом і гіалуроновою кислотою,  для зволоження, укріплення та придання шкірі сяйва, рекомендуються використовувати на завершення догляду.

Inspira:med  -  переплетення медицини і косметології в ефективній  продукції по догляду за шкірою обличчя на основі екстрактів, олій та  пептидів, включаючи процедури  АНА та ВНА  пілінгів в клініках краси, медичних spa і салонах краси, а  також широка серія космецевтики для домашнього догляду.

Inspira med sun - захист: Med Anti-Aging від сонця містить найсучасніші високоякісні широкосмугові фільтри UVA / B і, крім того, фактор захисту клітин ECTOIN®. ECTOIN® має природне походження і отримується біотехнологічно з мікроорганізму, який міститься в солоних озерах надзвичайно високого УФ-випромінювання.  Розроблено захисний механізм для запобігання зневоднення і пошкодження білків шкіри, ферментів і клітинних мембран. ECTOIN® використовує цей механізм дії для захисту клітин шкіри від ушкоджень, викликаних УФ-випромінюванням. Він також розгладжує існуючі зморшки і запобігає появі нових зморшок. 

Inspira absolue   -   поєднання кращого від природи і науки для догляду за стресованною, вигораючою,  особливо чутливою, виснаженою шкірою обличчя в професійній  якісній та високоефективній косметиці,  а  також широкій серії космецевтики для домашнього догляду.

ТМ VEDARA MEDICAL (Польща-Ізраїль)    -  це лінія медичних хімічних АНА та ВНА пілінгів, перед-, пост-, пілінгових доглядів, які розроблені інноваційним спосібом  роботи з кислотними розчинами. Основна процедура полягає в додаванні до базового розчину кислот невеликої кількості концентрованої кислоти. Склад підбирається індивідуально під клієнта. Використання невеликих кількостей препаратів може створити широкий спектр лікування різних проблем шкіри.

ТМ ВEAUTY FACE (Польща)    -   маски-процедури для обличчя, шиї (колагенові гідрогелеві, катоновие, біоцеллюлозние, бананові) просочені в комплексних сироватках, патчі для очей, патчі для губ, гелеві маски, сироватки.  Маски для обличчя від ТМ Beauty Face - це готова процедура, яка складається з нанесення готової довикористання маски з розрізами для очей, носа, рота просоченої в активних комплексних концентратах. В асортименті більше 50 видів масок і 10 видів активних концентрованних сироваток, які використовуються під ультразвук, електрофорез, при масажі обличчя, під альгінатну маску і замість крему,  та як завершальний етап процедури.

Collagen mask:

 • professional face mask  -це серія з 20 видів різних за призначенням готових гідрогелевих масок для обличчя на основі натурального морського колагену, які насичені активними сироватками з гіалуроновою кислотою, морським колагеном, рослинними екстрактами.
 • home face mask - це серія з 10 видів різних  за призначенням готових гідрогелевих масок для обличчя на основі  натурального морського колагену, які насичені активними сироватками з гіалуроновою кислотою, морським колагеном, рослинними екстрактами. Рекомендується для домашнього догляду.
 • eye mask -  це серія готових насичених активними сироватками гідрогелевих колагенових масок-процедур під очі для забирання темних кіл та набряків, зволоження, укріплення, омолодження тонкої та чутливої шкіри біля очей.
 • lip mask -  це серія готових насичених активними сироватками гідрогелевих колагенових масок-процедур для  наповнення, розгладження зморшок, придання обєму, зволоження губ.

Intelligent skin therapy:

 • wet organic cotton compress face mask - маска в сироватці - це лінія масок-компресів з коктейлів активних компонентів виключно природного походження у вигляді бананового нетканого матеріалу, який насичений однокомпонентною концентрованою активною сироваткою.
 • serum active concentrate - сироватки-концентрати 10мл - це 7 видів інноваційних концентрованих сироваток для шкіри обличчя, які рекомендуються для професійного використання як закінчення процедури (замість ампул або крему). Ідеально підходять для масажу обличчя, ультразвуку, ионофорезу і інших механічних процедур, завдяки яким компоненти проникають глибше в шкіру.
 • gel-mask - серія гелевих  масок-гідралатів для ручного масажу та під апарати для зволоження, себорегулювання, заспокоєння та омолодження шкіри.

Mooya:

 • complete effect pro - маска в сироватці + крем  -   це лінія двоступеневих процедур для обличчя і шиї. 1 етап: маска-компрес з коктейлів активних компонентів у вигляді бавовняного нетканого матеріалу, який насичений концентрованою сироваткою; 2 етап: крем на основі колагену, амінокислот і золота.
 • bio organic -маска в сироватці + гель -це лінія двоступеневих процедур для обличчя і шиї. 1 етап: маска-компрес з коктейлів активних компонентів у вигляді бавовняного нетканого матеріалу, який насичений концентрованої сироваткою; 2 етап: гель на основі колагену, амінокислот і золота. Рекомендовані для домашнього догляду.


Вся продукція компанії екологічно чиста і сертифікована в Україні!

Працювати з нами вигідно, зручно, перспективно:

 • Продукція від виробника!
 • Доступна та гнучка цінова політика!
 • Постійно діюча система бонусів і накопичувальних знижок!
 • Широкий асортимент продукції для використання в салонах краси, Spa-центрах, і для продажу спеціалізірованних магазинах косметики!
 • Ми систематично проводимо навчальні семінари, майстер-класи для своїх клієнтів!
 • Регулярно беремо участь ввиставках регіонального (Львів, Одеса, Дніпро, Харків) і міжнародного значення - InterCharm Україна, Естет Конгрес (Київ)!
 • Здійснюємо доставку по Україні у зручний для Вас час! Узнати більше про оплату і доставку по області та Україні.
 • У нас немає поняття «мінімальне замовлення»!

Наш принцип роботи:

 • Високий професіоналізм
 • відповідальність
 • Повага до клієнта
 • Індивідуальний підхід

Наша місія:

 • Забезпечити beauty-спеціаліста набором доступних і якісних інструментів для максимально комфортної і вигідної роботи
 • Надати власнику beauty-бізнесу можливість взаємовигідного партнерства 
 • Наповнити ринок професійної косметики України якісним сертифікованим продуктом з лабораторій Німеччини, Франції, Ізраїлю і Польщі
 • Доносити новини в сфері індустрії краси кожному бажаючому
 • Надавати професійну консультацію і допомогу в грамотному підборі препаратів з асортименту

Запрошуємо до співпраці бажаючих розширити свій асортимент, а так само тих,  хто хоче набути нові знання та досвід!


Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено