+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
Пілінги на основі фруктовых кислот від  INSPIRA: MED (Німеччина)

Пілінги на основі фруктовых кислот від INSPIRA: MED (Німеччина)

NSPIRA: MED - це спеціальна серія продуктів глибокого впливу на основі фруктових кислот, яка призначена для корекції таких естетичних недоліків шкіри, як порушення пігментації, запальні елементи, невеликі зморшки, «втомлений» і блідий вигляд.


ЯК ПРАЦЮЄ INSPIRA: MED?


Ексфоліація: зв'язку між роговими клітинами (корнеоцитів) розчиняються, ліпідні містки послаблюються. Самий верхній шар клітин видаляється, зникає сіра «вуаль» шкіри, а сама вона знаходить м'якість і свіжість. Шкіра виявляється оптимально підготовленої для засвоєння активних речовин подальшого догляду.

Регулювання: кислотне середовище, яка формується фруктовими кислотами, запобігає закупорці проток сальних залоз (чорні точки). Розміри пір зменшуються, забезпечується підтримка природного гідроліпідного бар'єру шкіри завдяки поліпшенню якості рогового шару. Шкіра знову знаходить чистоту і свіжість.

Регенерація: гель-ексфоліатор проникає в глибші шари шкіри. Там він робить свій стимулюючий вплив і сприяє підвищенню синтезу колагену і еластину. Таким чином, відновлення шкіри відбувається зсередини. Шкіра стає більш щільною і виглядає більш гладкою та еластичною, а, значить, більш молодий.

Зволоження: поліпшення якості верхнього шару шкіри (епідермісу) і стимулювання клітинної активності нижніх шарів (дерми) гарантує поліпшення здатності шкіри зв'язувати вологу. Це призводить до підвищення рівня зволоження і зменшення глибини зморшок. Шкіра виглядає більш гладкою і наповненою життєвими силами.

Освітлення: порушення пігментації (наприклад, вікові плями) зникають з поверхні шкіри. Колір шкіри стає рівномірним і сяючим.

Результат помітний вже після першої процедури. Шкіра вирівнюється, виглядає свіжою і юною.

Пілінги гелеві на основі фруктових кислот INSPIRA: MED (Німеччина) - це глибоке гарне і якісне очищення для шкіри обличчя, без спалювання шкіри. Після застосування якого, активні компоненти сироваток, кремів, масок має більш прийнятні умови для більш глибокого проникнення активних компонентів, так як омертвілі клітини злущуються, шкіра очищається, пори відкриваються.

У складах цих пілінгів фруктові (АНА) кислоти, які працюють на зволоження, відновлення, активацію мікроциркуляції.

Рекомендується використовувати їх як додаткова процедура очищення (глибоке очищення) до основного щоденного догляду за шкірою обличчя 1 раз в тиждень, використовуючи перед ним очищувальну емульсію з АНА кислотами і після процедури обов'язково захисний крем з SPF.

 30.01.2019
 (142 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено