Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
Ефективність водорослевої косметики

Ефективність водорослевої косметики

 А ви знаєте, що велика частина ваших улюблених продуктів краси має в своєму складі частинки водоростей? Справа в тому, що до складу багатьох морських рослин входить так звана, альгінова кислота (від лат. Algae - водорості). Її властивості, а так само властивості альгінатів - солей альгінової кислоти і представляють величезний інтерес для виробників косметики та медицини. А червоні і бурі водорості, які є базою для альгінатних масок, відомі своїми цілющими властивостями, ще з часів розквіту Давньої Індії та Китаю, особливі тим , що альгінова сіль, яка знаходиться в них може пов'язувати між собою безліч молекул, перетворюючи в гелеподібну суміш, яка складається з вітамін, мінералів і протеїнів.

       Останнім часом, морські водорості є однією з основних тем в світі натуральної косметики. Проведено безліч досліджень, які вказують на те, що морські водорості мають косметичний ефект. Randy Schueller (Ренді Шуллер), косметичний хімік і головний редактор "The Beauty Brains" інформує громадськість, що водорості можуть стабілізувати мінерали, які допомагають в зволоженні шкіри. Також, водорості забезпечують властивості анти-акне без роздратування шкіри у вигляді побічного ефекту. Існує ще один спеціальний тип водоростей, який може допомогти в освітленні шкіри ". Відомо, що вся косметика, її дії, залежать від складових, а всі інгредієнти косметичної продукції мають свою дію і призначення. Як каже Шуллер" все залежить від конкретного типу екстракту, як він обробляється, і яка його кількість використовується ".

       Доктор Marcene Alexiades-Armenakas (яка в 2013 році дала скандальне інтерв'ю "New York Times" про жінок, що йдуть на пластичну операцію), розповідає про морські водорості: "Ці істоти провели мільйони років на поверхні моря, тим самим розвинувши механізми, щоб захистити свою ДНК від пошкоджень ультрафіолетових хвиль, ці механізми зберігаються перебуваючи в поперечних видах, це означає, що вони працюють також в шкірі людини! З цієї причини я і включила екстракт водоростей в свою альгинатную маску для захисту ДНК в свої 37 років ".

       Саме ці відомості свідчать про ефективність та результативність натуральної водорослевої косметики, основними складовими якої є різні види водоростей.

 29.01.2019
 (30 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено