Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
"ЗАПОВІДІ" КРАСИВИХ ОЧЕЙ

"ЗАПОВІДІ" КРАСИВИХ ОЧЕЙ

Шкіра під очима ніжніша і вразливіша, ніж в інших ділянках  обличчя. Тонка шкіра навколо очей швидко старіє. Через те, що епідерміс у цій ділянці в чотири-п'ять разів тонший,  ніж на інших ділянках обличчя. Також підвищена сухість і чутливість обумовлена мінімальною кількістю підшкірної жирової клітковини, потових і сальних залоз. 

Дотримуючись простих правил догляду за шкірою повік, Ви зможете зберегти красу очей надовго:

• Шкіру навколо очей необхідно правильно очищувати від декоративної косметики, бруду і пилу навколишнього середовища. Для цього потрібно використовувати якісний засіб для демакіяжу. Очищувати ніжну шкіру потрібно бережно, щоб не розтягувати і без того беззахисну ділянку. А про засоби для демакіяжу ми писали у одному із попередніх постів

• Зволожувати шкіру навколо очей зазвичай варто починати із 25 років, проте якщо шкіра страждає від сухості, зневоднення, а також набряків і темних кіл - бажано підібрати засіб, який підійде саме вашому типу шкіри. Наприклад, у ТМ Inspira є безліч засобів для контуру очей. 

• Не забувати варто і про додатковий догляд. Дуже популярними в останній час стали маски і колагенові патчі під очі - експрес-засоби, які здатні протягом 15 хвилин зняти набряки, зволожити, надати пружності і сяяння шкірі. Ми рекомендуємо спробувати на собі патчі польської торгової марки професійної косметики - Beauty Face. Засоби створені на основі морського колагену, а завдяки великій кількості патчів з різним складом і дією, кожна зможе підібрати для себе ідеальні. 

 14.05.2020
 (23 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено