Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
СИРОВАТКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ: ЩО, НАВІЩО І ДЛЯ ЧОГО?

СИРОВАТКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ: ЩО, НАВІЩО І ДЛЯ ЧОГО?

Сироватка - це продукт для догляду за шкірою, який наноситься відразу після очищення і тонізування. Її головна ціль - доставка активних компонентів безпосередньо в клітини. Сироватка особливо підходить для цього завдання, адже її молекули більш дрібні і здатні проникати набагато глибше. 

Тільки уяви, даний продукт може містити в собі до 70% активних компонентів (тоді як засоби для вмивання, тоніки і креми- близько 15%). Це робить сироватку прекрасним інструментом для прицільного рішення конкретних проблем шкіри - від запалень до зморшок. Чим не чарівна паличка для твоєї краси?

Сьогодні у рамках цього посту хочемо познайомити тебе із активною сироваткою ТМ Inspira Skin Accents - Magisperes Hydra+. Це саме той засіб, який може  і порадувати твою шкіру глибоким зволоженням, а тебе - красивими перлинками небесно-блакитного кольору, які при натисканні на помпу змішуються із гелем і перетворюються на ніжну емульсію.

Завдяки активним компонентам сироватка активно зволожує, надає шкірі здорового сяяння і зміцнює. І ти готова до вражаючих NoMakeUp-селфі

 10.04.2020
 (22 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено