Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ (ПРОДОВЖЕННЯ)

РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ (ПРОДОВЖЕННЯ)

• Часто змінювати косметичні засоби, купувати косметику на емоціях і в масс-маркеті. Дуже важко знайти засіб, який підійде саме Вам, але якщо Ви знайшли його - тримайте і ніколи не відпускайте. Звісно, наша шкіра може змінись під впливом різних факторів, але “звикати” до одного крему або сироватки шкіра не може. Звісно, важко устояти перед імпульсивним бажанням купити якусь новинку у супермаркеті, але ми радимо довіряти лише професійним маркам. Це допоможе уберегти Вас від розчарувань, а Вашу шкіру - від стресу. 

• Намагатись “підсушити” жирну шкіру. Будь-яка шкіра потребує зволоження, а жирна - особливо. Чим агресивніше намагатися побороти жирний блиск, тим більше шкіра буде відповідати жирним блиском і появою нових запалень, адже це своєрідний захисний механізм, яким вона намагається захиститись. 

Тому їй необхідно допомогти:

- виключити всі агресивні (особливо спіртовмісні) засоби із повсякденного догляду;

- обрати пінку, або гель для вмивання, який буде очищувати, не змінюючи власний рН шкіри;

- використовувати крем або гель із легкою текстурою, який буде зволожувати шкіру, захищати і підтримувати її нормальний баланс. Одним із таких засобів є Ультраматуючий крем-емульсія від торгової марки Milа. Крем має невагому легку текстуру, нормалізує вироблення шкірного себуму, бореться із запаленнями, має матуючий ефект (але не пересушує шкіру). І головне - підходить під макіяж, адже жінки із жирною шкірою часто страждають від того, що макіяж не тримається і кількох годин. 

Не допускайте помилок у догляді, і тоді Ваша шкіра буде щоденно радувати Вас своєю красою. А колектив компанії Minerals Spa готовий радувати Вас цікавими новинками і корисною інформацією. Завжди на зв'язку, щоб допомогти підібрати нафякіснішу косметику у роботу або для домашнього догляду.

 22.05.2020
 (25 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено