Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ

РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ

Навіть ті, хто вважає себе гуру в питаннях догляду за шкірою, іноді помиляються. Сьогодні спробуємо розібратись, що корисно для краси, а яких помилок краще уникати. 

• Не змити “міцелярку”. На жаль,  реклама деяких популярних брендів запевняє, що міцелярний засіб не потребує змивання. Насправді, це нічого іншого, ніж міф (до того ж, дуже шкідливий). В перекладі із латинської, “міцела” - це поверхнево-активна речовина у розчині.  Якщо ці речовини регулярно залишати на шкірі, то вона може зреагувати подразненням і сухістю. Засіб обов’язково змивати, або, якщо у Вас дуже чутлива шкіра, замінити міцелярку молочком чи двофазним засобом. Такий є у лінії для чутливої шкіри Absolue торгової марки Inspira. Лосьйон має ліпідну фазу, яка швидко розчиняє забруднення і макіяж, і водну фазу, яка завершує очищення, зволожує і освіжає. Не забуваємо, що після демакіяжу має бути етап очищення (про це ми писали у одному із попередніх постів).

• Нехтувати захистом від сонця. Здавалося б, про важливість SPF вже знають всі, але деякі жінки нехтують захисним кремом, наприклад, взимку або, працюючи в офісі. На жаль, цього не можна допускати. Взимку сонячні промені відбиваються від снігу, який діє як екран, посилюючи негативний вплив (тому на гірськолижних курортах навіть у морозну погоду можна “обгоріти”). Через звичайне скло ультрафіолетові промені проходять у повному обсязі, тому в авто або у приміщенні бажано також не забувати про SPF. Сучасні захисні креми мають легку текстуру, не забивають пори, не відчуваються на обличчі, а також насичують шкіру корисними речовинами. А різноманіття засобів дозволяє підібрати свій сонцезахисний крем для будь-якого типу шкіри. Наприклад, лінія Sun у ТМ Inspira.

• Не очищувати шкіру зранку. Ще одна часта помилка, якої припускається чимало жінок. Не забуваємо, що вечірній догляд відрізняється від денного, адже ввечері ми використовуємо більш густі креми, нічні маски, які необхідно змивати зранку. Також вночі шкіра оновлюється, регенерується і активно зволожується. Для цього сальні залози виділяють себум. Зранку на обличчі залишається “коктейль” із залишків нічного крему, шкірного сала і змертвілих клітин шкіри. Тому, зранку ретельно вмиваємось і лиш після цього переходимо до наступного етапу догляду...

 20.05.2020
 (30 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено