Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
ІДЕАЛЬНИЙ КРЕМ - МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА✔

ІДЕАЛЬНИЙ КРЕМ - МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА✔

Крем для обличчя - засіб базовий, корисний і необхідний. Якщо вибирати його з розумом, ви знайдете надійного союзника для своєї шкіри. Отже, як підібрати крем в залежності від типу і потреб шкіри, призначення самого крему, вашого віку, а також часу доби? Про все по порядку.

Серед різноманіття доглядових засобів можна знайти зволожуючі, поживні, антивікові, а також захисні креми (і це найкоротший список з усіх можливих). Для того, щоб не помилитись у виборі, необхідно знати свій тип шкіри, вміти оцінити склад засобу на наявність агресивних компонентів а також визначити, чого потребує шкіра на даний момент. 

Якісний денний крем повинен перш за все бути комфортним, не забивати пори і не викликати подразнень, бути легкою основою для макіяжу, захищати від сонця, вітру, а також токсинів, які оточують нас у сучасному місті.

Ми з радістю допоможемо визначитись із цим нелегким вибором, компанія Minerals Spa на зв’язку, завжди готові підібрати для вас ідеальний продукт, порадити, а також подбати про доставку. Щоб твоїй красі навіть в умовах карантину нічого не завадило.

 14.04.2020
 (24 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено