+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
  • Крем мікробіота для здоров`я шкіри

Крем мікробіота для здоров`я шкіри

  • Модель: 1A782-250
  • 1 230 грн.

Мікробіота складається з мікроорганізмів, які живуть на поверхні нашої шкіри.  Він бере участь у гомеостазі та захищає наш епідерміс.  Мікробіота відіграє важливу роль у здоров’ї шкіри.  Наш інколи стресовий спосіб життя впливає на нашу мікробіоту, викликаючи дисбаланс, який проявляється у зниженні рН шкіри та посиленні дифузного почервоніння.  Нам потрібно відновити баланс нашої шкіри! Цей насичений крем спеціально розроблений для зрілої/сухої шкіри з інтенсивною та свіжою текстурою.  Цей крем натурального походження містить оригінальний активний інгредієнт, розроблений як здорове та збалансоване харчування.  Він відновлює баланс вашої мікробіоти для більш здорового та однорідного кольору обличчя.  Поєднання активних інгредієнтів (масло ши, сквален, масло пустелі) захищає вашу шкіру від висихання. Наносити вранці та/або ввечері на ретельно очищену шкіру обличчя та шиї.

СКЛАД

Обґрунтований активний інгредієнт 2,0%: морська вода, екстракт Laminaria digitata, екстракт Chlorella vulgaris Цей активний інгредієнт є здоровою та збалансованою дієтою для мікробіоти шкіри.  Він відновлює баланс бактерій, які раніше постраждали від напруженого життя, і усуває вплив дисбактеріозу мікробіоти на рН шкіри, почервоніння та колір обличчя.  Принаймні волонтери спостерігають глобальне покращення кольору шкіри, здоров’я та краси шкіри.

 Цей активний інгредієнт являє собою комбінацію різних компонентів, які забезпечують різноманітні поживні речовини для підтримки біорізноманіття та гомеостазу мікробіоти шкіри.

 - Цукор, джерело органічного вуглецю для отримання енергії.

 - Пептиди, джерело органічного азоту для росту.

 - Екзополісахариди, відомі своєю участю в міжклітинній комунікації та їх

 захисні властивості від впливу навколишнього середовища.

 - Корисні копалини для розвитку різноманітної флори.

 КОРИСТЬ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ШКІРИ:

 - Змінює вплив періоду стресу на мікробіоту шкіри.

 - Відновлює баланс 65% пологів бактерій, які сильно постраждали від періоду стресу, проти 35% для

 плацебо і рН шкіри знижено через зміну мікробіоти.

 - Покращує здоров'я шкіри.

 КОРИСТЬ ДЛЯ КРАСИ ШКІРИ

 - Зменшення почервоніння.

 - Покращує однорідність кольору обличчя.

 - Покращує красу шкіри.

 Екстракт женьшеню: женьшень Panax

 Загальна назва «Panax» походить від слів грецького Pan, що означає «все», і Akos, що означає «лікування».  Панакс (франц. panacea) — універсальний засіб.  Женьшень є невід'ємною основою азіатської фармакопеї, і його слава відома в Азії. Склад: Гінзенозиди, полісахариди, вітаміни, стерин, естрогени, ефірна олія, амінокислоти... Властивості: Антивікові, репаративні, захисні, тонізуючий, зволожуючий, заспокійливий.

 Фінікова олія пустелі 1%: культура фінікової пальми пустелі є пріоритетом у Східній Африці для боротьби з опустелюванням.  Ядро фрукта багате ненасиченими жирними кислотами і діосгеніном.

 Властивості: протимікробний, антиоксидантний, зволожуючий

 Сквалан 2%: рослинний сквалан з неомилюваної фракції жирних кислот оливкової олії.

 Сквалан є основним компонентом людського шкірного сала та гідроліпічної плівки, які гарантують цілісність та здоровий вигляд шкіри.

 - Відновлює ліпідну структуру шкіри

 - Активний носій з шовковистим і легким дотиком

 - Зволожуючий крем, що запобігає TEWL

 - Імітують ліпіди шкіри → більше сумісності зі шкірою

 Масло ши 4,0%: багате неомилюваними речовинами та вітаміном Е, F. Кілька досліджень показали протиеритемну дію, сприяє регенерації тканин та заспокійливу дію на шкіру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: крем, мікробіота, живлення, відновлення.

Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено