+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
  • Противікова сироватка 24г дія, 30 мл

Противікова сироватка 24г дія, 30 мл

  • Модель: 5420
  • 2 340 грн.

Призначення і дія:
- запускає процеси природного омолодження шкіри;
- відновлення структури дермального матриксу;
- глибоке зволоження шкіри протягом 72 годин;
- миттєвий і накопичувальний ліфтинг-ефект;
- поліпшення тургору;
- зменшення кількості та глибини зморшок, заповнення їх зсередини;
- зміцнення епідермального бар'єру шкіри;
- надійна захистів від UVA / UBV і IR-випромінювання.
Активні компоненти:
- Екстракт едельвейса (Дестресс + Контур Ліфтинг): покращує динамічні і еластичні властивості шкіри, покращує бар'єрні властивості шкіри, нівелює шкоду вільних радикалів. Діє як інгібітор медіатора запалення інтерлейкіну-5, демонструючи виражену протизапальну дію на шкіру.
Доведена ефективність:
Знижує рівень ROS (Окислювальний стрес) -69%
Зменшує вплив вільних радикалів -73%
Зменшує перекисне окислення ліпідів -60%.
- PENTAVITIN®: підсилює ефективність натурального фактора зволоження шкіри (NMF). Забезпечує глибоке і пролонговане (на 72 години) зволоження і профілактику подразнення шкіри. Володіє пребіотичним ефектом. Знижує трансепідермальну втрату вологи. Значно покращує якість і стан шкіри через 2 тижні використання, візуально вирівнює поверхню шкіри через 4 тижні.
- Високомолекулярна гіалуронова кислота: отриманий біотехнологічним шляхом зволожуючий агент, що володіє потужною здатністю зв'язувати і утримувати вологу на поверхні шкіри.
- Низькомолекулярна гіалуронова кислота: отриманий біотехнологічним шляхом зволожуючий агент, що володіє потужною здатністю зв'язувати вологу, проникає в глибокі шари епідермісу, розгладжує шкіру зсередини і запобігає втраті вологи, покращує міжклітинну комунікацію.
- Venuceane®: унікальний біотехнологічний компонент, що містить мульти функціональний і стабільний фермент Thermus Thermophilus. Захищає шкіру від вільних радикалів. Забезпечує захист від UVA / B і IR (SPF15) Перешкоджає стресу, викликаного інфрачервоним випромінюванням.
- Екстракт червоної камелії: захищає шкіру від стресу, запобігає пошкодженню ДНК апарату клітин і руйнуванню колагену, перешкоджає утворенню зморшок, стимулює синтез колагену, покращує мікроциркуляцію, зменшує набряклість.
- Світлозахисний фільтр: захищає шкіру від пошкоджень, викликаних UVA- і UVB-, IR-випромінюванням і "синім світлом" від гаджетів.
Виробництво: Німеччина
Свойства
Тип шкіри всі типи
Характеристики
Бренд Inspira absolue (Німеччина)
Вік шкіри вікова шкіра
Об'єм/Вага 30 мл
Проблематика ліфтинг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Сироватка, Омолодження, Ліфтинг, Зменшення зморшок, Захист від сонця

Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено