Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
АЛЬГІНАТНІ МАСКИ - ПОДАРУНОК МОРЯ ДЛЯ ВАШОЇ КРАСИВОЇ ШКІРИ

АЛЬГІНАТНІ МАСКИ - ПОДАРУНОК МОРЯ ДЛЯ ВАШОЇ КРАСИВОЇ ШКІРИ

Сьогодні альгінатні маски широко використовуються в індустрії краси. Це не дивно, адже засіб має ліфтинг-ефект, ефект живлення, зволоження, освітлення, протизапальну і антисептичну дії. Все це - справа основного діючого компоненту, а саме екстракту бурих морських водоростей. 

Альгінатна маска представляє собою сухий порошок, який розводиться водою безпосередньо перед нанесенням. В результаті утворюється желеподібна маса, яка відразу наноситьса на шкіру обличчя або тіла, протягом кількох хвилин пластифікується. У цей час у шкірі запускається механізм роботи активних компонентів (лайфхак☝ альгінат підвищує проникність активних речовин у глибокі шари шкіри, тому перед застосуванням можна нанести на обличчя сироватку по типу, результат буде неперевершеним).

Ми у Minerals Spa дуже любимо альгінатні маски французської торгівельної марки Mila і змагаємось між собою, хто спробує усі (а їх, на хвилинку, більше 50 видів - є із чого вибрати). Зараз у Вас є достатньо вільного часу, то чому б не ознайомитись з ними усіма на сайті і не підібрати для себе ідеальну маску?  

 27.04.2020
 (62 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено