+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
ЕКСФОЛІАЦІЯ. ЯК ДОПОМОГТИ ШКІРІ?

ЕКСФОЛІАЦІЯ. ЯК ДОПОМОГТИ ШКІРІ?

Шкіра здатна оновлюватися кожних 1-2 місяці (в залежності від віку і типу). Накопичуючись, відмерлі клітини забивають протоки сальних залоз, провокують утворення чорних цяток і запалень, а також призводять до появи сухості, тьмяного і нерівномірного кольору обличчя. А також щільний верхній шар мертвих клітин заважає активним компонентам косметичних засобів проникати у глибоко у шкіру. Для того, щоб таких проблем не виникало і існують засоби для відлущення (власне, ексфоліації).

Зазвичай, ексфоліацію відносять до салонних процедур. Але деякі із них цілком можна виконати вдома. Ми допоможемо підібрати засіб, який підійде саме для вашого типу шкіри.

- Скраб для обличчя з золотом і перлами ТМ Mila. Підходить для сухої і вікової шкіри, глибоко очищує, живить, надає сяяння. В якості абразиву - мікронізовані перли, які м’яко очищують щкіру, не травмуючи її. А екстракт білого винограду має пом’якшуючий, освітлюючий і омолоджуючий ефект.

- Ензимний пілінг ТМ Mila. Універсальний і всесезонний продукт для глибокого очищення на основі ферментів ананасу і папаї. Делікатно відлущує, підходить для чутливої шкіри. Пілінг не тільки бореться із запаленнями і недоліками шкіри, а й не викликає фоточутливості, сухості і подразнення.

- Щоденні АНА-диски для відновлення та сяйва ТМ Inspira: cosmetics. Надзвичайно зручні у використанні спонжі містять у складі комплекс із гліколієвої, молочної та лимонної кислот, рослинний гліцерин, вітамінний комплекс. Домашня альтернатива салонному пілінгу, мають очищуючий, зволожуючий, зміцнюючий ефект. 

P.S.: надворі весна, а отже не забуваємо про якісний SPF, що дуже важливо, особливо після процедури пілінгу. А про сонцезахисні засоби ми особливо напишемо в одному із наступних постів.

 30.03.2020
 (48 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено