+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
ЧИ МОЖНА НЕХТУВАТИ ТОНІЗАЦІЄЮ?

ЧИ МОЖНА НЕХТУВАТИ ТОНІЗАЦІЄЮ?

Відповідь - ні, якщо мрієш про красиву шкіру. Давайте розберемось із цим питанням детальніше. Адже якщо ви не знаєте, для чого потрібен тонік, то ніколи не купите його. 

Ітак, тонік, як косметичний засіб продовжує процедуру очищення обличчя. Тобто, знімає остатки забруднень, а також очищуючих засобів. Що дуже важливо, адже залишки твого гелю для вмивання або пінки можуть призвести до сухості шкіри, або подразнення. Тому тонік потрібен для повного очищення шкіри.

До того ж, тонік додатково зволожить шкіру, відновить рН-баланс і звузить пори. 

Якщо хочеш перевірити дію тоніка, наступного разу після вмивання одну половину обличчя протри тоніком, а іншу - ні, і пробуй не наносити денний крем протягом 15 хвилин після вмивання. Ти помітиш, що тонізована шкіра буде виглядати краще і “почуватись” комфортніше.

Для нормалізації водного балансу шкіри у ТМ Mila є тонік з екстрактом водної лілії. Засіб підходить для усіх типів шкіри, включаючи реактивну і дуже суху. Ламінарія і рослинний гліцерин у складі активно зволожують та відновлюють. Шкіра очищена, свіжа і готова до наступного етапу догляду. З тебе лайк, а з нас - наступний корисний пост.

 29.03.2020
 (32 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено