Продукція від виробника!
Безкоштовна доставка по Україні!
+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
ГРАМОТНЕ ОЧИЩЕННЯ - ОСНОВА ЧИСТОЇ І КРАСИВОЇ ШКІРИ

ГРАМОТНЕ ОЧИЩЕННЯ - ОСНОВА ЧИСТОЇ І КРАСИВОЇ ШКІРИ

Часто ми пропускаємо демакіяж - змішуємо його із вмиванням, змиваємо пудру і тональний пінками, гелями, або ж взагалі милом, відправляємось у ліжко з вечірнім макіяжем. Знайомо, правда ж? 

Не дивно, що після такого шкіра може “віддячити” запаленнями, забитими порами і сухістю. Чому ж важливо розділяти демакіяж і вмивання - у цьому пості. 

Засоби для зняття макіяжу розроблені спеціально, щоб розчинити і м’яко видалити декоративну косметику. Повноцінно очистити шкіру і від макіяжу, і від бруду і шкірного жиру просто неможливо. Для першого етапу очищення ми рекомендуємо обрати ніжне молочко від ТМ Mila. Засіб ніжно і делікатно знімає макіяж, не потребуючи тертя. А завдяки екстрактам ламінарії і календули підходить навіть для сухої і чутливої шкіри.

Лайфхак☝ Молочко можна використовувати і як незмивний догляд, і як засіб для вмивання.

Тепер переходимо до другого, але не менш важливого етапу очищення - вмивання. Засоби для вмивання призначені для того, щоб розчинити бруд і жир, очистити від поту, себуму, пилу і зовнішніх забруднень. 

Необхідно підібрати засіб відповідно до типу шкіри. Наприклад, для нормальної і сухої шкіри ідеально підійдуть вищезгадане молочко, а також гель або мусс без агресивних ПАВ і з нейтральним рН. 

Для жирної шкіри ідеальним союзником стане пінка для вмивання ТМ Vedara medical. Пінка дбайливо очищує шкіру, не пересушуючи її, завдяки вмісту пом'якшувальних речовин із кокосу і кукурудзи. А мінімальний вміст саліцилової кислоти (1%) зменшує запалення і готує шкіру до наступного етапу догляду.

Став лайк, якщо пост був корисним. І збережи, щоб не забути.

 26.03.2020
 (36 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено