+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
Absolute Serum справжній продукт Global Anti Aging 360°

Absolute Serum справжній продукт Global Anti Aging 360°

Абсолютна сироватка - глобальна антивікова з лікувальним ефектом на 360 ° - це новий косметичний спосіб боротьби з усіма ознаками старіння шкіри.

 Цілісна формула сироватки, яка одночасно бореться з усіма симптомами старіння і являє собою 24-годинну сироватку, виготовлена ​​компанією inspira: cosmetics, містить ектоін для захисту клітин шкіри, а лифтинговое дію суперпептіда Matrixyl Synthé 6 сприяє гладкості і пружності шкіри. Крім того, Pentavitin ™ забезпечує тривалу (72 години) гідратацію шкіри і захист шкірного бар'єру. Гіалуронова кислота з короткою і довгою ланцюгом заповнює шкіру, а екстракт Едельвейса заспокоює шкіру і захищає від окисного стресу.

Інноваційний синій світлофільтр захищає від шкідливого випромінювання, що випромінюється смартфонами, комп'ютерами і планшетами, які викликають передчасне старіння шкіри, а фільтри UVA і UVB забезпечують захист навколишнього середовища від вільних радикалів, а також від інфрачервоного випромінювання і забруднення повітря.

Чому випромінювання електронних пристроїв так шкідливо для шкіри?

Синє світло або видиме світло високої енергії (HEV) - це спектр видимого світла від 400 до 500 нм. Тому синє світло дуже близький до ультрафіолетового світла і має одну з найкоротших довжин хвиль з найвищим рівнем енергії.


У своїй природній формі він регулює внутрішній циркадний ритм організму і не дає нам спати, але вплив штучного HEV на наші клітини шкіри вельми руйнівно; це може викликати пошкодження мітохондріальної ДНК і зменшити регенерацію епідермального бар'єру. Останній, але не менш важливий синє світло сприяє старінню шкіри. Новий термін для цього - «зморшки від смартфона».

Інноваційна формула inspira: абсолютна сироватка Absolute захищає шкіру від шкідливого впливу HEV.

Чи знаєте ви, що Blumilight, фільтр синього світла, що використовується в Absolute Serum, заснований на натуральній сировині? Він отриманий з стійко вирощеного какао з Перу (Cacao Blanco). Цей цінний натуральний продукт також високо цінується шоколатьє по всьому світу і складається з неферментованих насіння і пептидів, сахаридов і поліфенолів.

Абсолют сироватка 30 мл з дозатором, в Україні 1500 грн. Доступна в салонах краси, і в інтернет-магазині www.mineralsspa.com.ua


 17.04.2019
 (68 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено