+38 (063) 30-65-685
+38 (050) 46-13-094
+38 (068) 31-55-051
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН НІЧНИЙ КРЕМ?

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН НІЧНИЙ КРЕМ?

Вранці, вдень та ввечері шкіра відчуває себе абсолютно по-різному. Після пробудження активізуються захисні функції, протягом дня виробляються сонцезахисні механізми (наприклад, меланін), а такод антиоксиданти і білки. Ввечері посилюється проникність шкіри, в цей час вона готова прийняти максимум корисних речовин, посилюється процес регенерації. 

Тому принципово розділяти догляд на денний і вечірній, адже захисні механізми денного крему абсолютно не потрібні вночі, а текстура насиченого нічного крему може відправити ваш макіяж у “нокаут” за годину, зіпсувавши настрій. 

Звісно, універсальні креми існують, але підійде такий засіб здебільшого молодій шкірі нормального типу,  без явних недоліків. Якщо ж ви бажаєте отримати максимум результату від свого догляду, не поскупіться на хороший нічний крем. А ваша шкіра віддячить вам.

Героєм сьогоднішнього посту ми називаємо нічний крем зі стовбуровими клітинами - наш улюбленець від TM Mila Perfect (Франція). Цей засіб ідеально підходить для втомленої, особливо вікової шкіри (яка найбільше потребує посиленого догляду). В складі:

-бджолиний віск, який розгладжує мімічні зморшки;

-вітамін Е, який є антиоксидантом;

-молочна кислота як оновлюючий і освітлюючий компонент;

-PhytoCellTec Mauls Domestica: комплекс стовбурових клітин яблука, який надає шкірі пружності, стимулюючи обмінні процеси і посилюючи синтез власного колагену. 

Дозволь своїй шкірі попрацювати, поки ти відпочиваєш.

 15.04.2020
 (34 переглядів)
Copyright © 2019 mineralsspa.com.ua всі права захищено