mineralsspa.com.ua ❺❺❺❺❺««- recommended

Виставка-ярмарок продаж проесійної косметики м.Львів " ДЗЕРКАЛО МОДИ"17-19.10.2018

Запрошуємо відвідати наш стенд № 127 на якому ви зможете познайомитися та придбати професійну косметику по догляду за шкірою обличчя і тіла:

- TM Mila (Франція) - це професійна косметика на основі водорослевих мікроелементів (порошкові альгінатние маски, з червоних і бурих водоростей, водорослевая кремова косметика по догляду за шкірою обличчя, обгортання і догляд за тілом)

- ТМ Inspira: cosmetics (Німеччина) - косметика VIP сегмента, для використання в кабінеті косметолога і в домашніх умовах. Включає лінії:

                       SKIN ACCENTS - cивороткі в ампулах 2 мл по для використання під апаратні методики, альгінатние маски і самостійно - замість крему, сироватки-емульсії 30мл - концентрати з         гіалуроновою кислотою, екстрактами рослинними і возрастние- з пептидами, для використання під крем, замість крему і під альгінатние маски. Сироватки-кульки 30мл - ефектні і ефективні концентрати з перловим екстрактом і гіалуроновою кислотою, для використання на завершення догляду.

                        INSPIRA: MED - переплетення медицини і косметології в ефективної продукції по догляду за шкірою обличчя на основі екстрактів, масел і пептидів, включаючи процедури пілінгів в клініках краси, медичних spa і салонах краси також широку серію косметики для домашнього догляду.

                        INSPIRA ABSOLUE - поєднання кращого від природи і науки для догляду за стресованих, особливо чутливої, виснаженої шкірою обличчя.

 - ТМ Vedara Medical (Польща-Ізраїль) - це лінія медичних кислотних пілінгів, перед-, пост-, пілінгових доглядів. Компанія Vedara Medical розробила інноваційний спосіб роботи з кислотними розчинами. Основна процедура полягає в додаванні до базового продукту невеликої кількості концентрованої кислоти, склад підбирається індивідуально під клієнта. Використання невеликих кількостей препаратів може створити широкий спектр лікування різних проблем шкіри.

- ТМ Вeauty Face (Польща) - маски-процедури для обличчя, шиї, патчі для очей (колагенові гідрогелеві, катоновие, біоцеллюлозние, бананові) просочені в комплексних сироватках. Маски для обличчя від ТМ Beauty Face - це готова процедура, яка складається з нанесення готової до використання маски з розрізами для очей, носа, рота просоченої в активних комплексних концентратах. В асортименті більше 50 видів масок і 10 видів активних концентрованних сироваток, які використовуються під ультразвук, електрофорез, при масажі особи, під альгинатную маску і замість крему, як завершальний етап процедури.

Вся продукція натуральна, екологічно чиста і сертифікована в Україні!

                                                                         

(063) 30-65-685 (050) 46-13-094 (068) 31-55-051

Обратный звонок

Для заказа обратного звонка, пожалуйста, заполните форму ниже:

Ваше имя: *

Контактный телефон: *

Удобное время звонка: *
с по